Vyhledávali jste: Ocb


Ocb

Vyhledávali jste výrobce Ocb a zde jsou výsledky vyhledávání. Od značky Ocb máme 36 výrobků v databázi a prohlédnout si je můžete níže.Hledáte od značky Ocb konkrétní produkty? Podívejte se na Cigarety Ocb , Plničky cigaret Ocb , Mísy a misky Ocb

Počet výsledků: 36

Cigaretové papírky OCB s nebělenými trhacími filtry jsou kvalitní, extra tenké papírky ve velikosti king size. Velmi oblíbené papírky od světoznámého výrobce OCB ve verzi s filtry.  Papírků v balení je 32 ks a 32 ks papírových...

Krátké cigaretové papírky OCB Orange, jsou další papírky ze známé Francouzské firmy OCB. Tyto papírky jsou v krátkém provedení tedy mají rozměr: 36x69mm a kromě extra tenkého a stoprocentně...

Balící podložka OCB s víkem. Zavírací plechová podložka na balení cigaret je potištěná atraktivními motivy OCB. Rozměry podložky (včetně víčka): 18.5x14x3.3 cm.

Robustní kovová drtička na bylinky od OCB v antracitové barvě. Atraktivní čtyřdílná drtička se závitem, sítkem a zásobníkem je vyrobena z kvalitního hliníku CNC technologií.

Robustní kovová drtička na bylinky od OCB v černé barvě. Atraktivní čtyřdílná drtička se závitem, sítkem a zásobníkem je vyrobena z kvalitního hliníku CNC technologií.

Cigaretové dutinky OCB Cones Premium Slim s filtrem a pěchovacích tyčinek jsou předbalené a připravené k okamžitému použití. V balení najdete 3 dutinky dlouhé 109 mm.

Cigaretové dutinky OCB Cones Virgin Slim s filtrem jsou předbalené a připravené k okamžitému použití. V balení jsou 3 dutinky dlouhé 109 mm a vyrobené z ultratenkého neběleného papíru.

Spolehlivé a oblíbené cigaretové filtry s aktivním uhlím, OCB Activ Tips Slim, jsou vybaveny oboustranným keramickým zakončením. Průměr filtru 7 mm, délka 27 mm.

Filtrační papírky OCB do balených cigaret. Papírový filtr odtrhnete a jednoduše použijete do balené cigarety. Jedna knížečka obsahuje 50 perforovaných filtrů. Rozměr 59x18 mm.

Filtrační papírky OCB do balených cigaret. Papírový filtr odtrhnete a jednoduše použijete do balené cigarety. Jedna knížečka obsahuje 50 perforovaných filtrů. Rozměr 59x18 mm. Box obsahuje 25 balení.

Úzké rolovací papírky OCB Mini Rolls jsou dlouhé 4 metry a široké jen 36 mm. Jedno balení. Neobsahuje filtry.

Zvýhodněný box obsahuje 24 balení. Úzké rolovací papírky OCB Mini Rolls jsou dlouhé 4 metry a široké jen 36 mm. Jedno balení. Neobsahuje filtry.

Rolovací cigaretové papírky OCB Rolls Premium Slim nabízí celkovou délku 4 m a akurátní šířku 44 mm.

Tenké rolovací cigaretové papírky OCB Rolls Premium Slim nabízí celkovou délku 4 m a akurátní šířku 44 mm. Ve zvýhodněném boxu 24 ks.

Rolovací cigaretové papírky OCB Rolls Slim Virgin, v přirozeně hnědé barvě, jsou vyrobené z ultratenkého neběleného papíru. Délka 4 m, šířka 44 mm.

Rolovací cigaretové papírky OCB Rolls Slim Virgin, v přirozeně hnědé barvě, jsou vyrobené z ultratenkého neběleného papíru. Délka 4 m, šířka 44 mm. V boxu je 24 ks.

Nebělené cigaretové papírky OCB Slim Bamboo jsou vyrobeny ze 100% bambusového vlákna. Jedno balení 32 papírků je doplněno o 32 filtrů. Rozměry papírku: 44x109 mm.

32ks box nebělených cigaretových papírků OCB Slim Bamboo. Dlouhé cigaretové papírky jsou vyrobeny ze 100% bambusového vlákna, bez barviv a GMO. Rozměry papírku: 44x109 mm.

Dlouhé papírky, včetně filtrů, OCB Slim Organic Hemp jsou vyrobené z ultratenkého konopného papíru. Balení obsahuje 32 papírků a 32 filtrů. Rozměry papírku: 44x109 mm.

Dlouhé papírky, včetně filtrů, OCB Slim Organic Hemp jsou vyrobené z ultratenkého konopného papíru. Jedno balení obsahuje 32 papírků a 32 filtrů, v boxu najdete celkem 32 balení. Rozměry papírku: 44x109 mm.

V každém balení je 32 papírků a 32 filtrů. Nejpopulárnější dlouhé papírky na balení cigaret, OCB Slim Premium, včetně filtrů, jsou chráněny hologramem. Rozměry papírku: 44x109 mm.

Zvýhodněný box obsahuje 32 balení. V každém balení je 32 papírků a 32 filtrů. Nejpopulárnější dlouhé papírky na balení cigaret, OCB Slim Premium, včetně filtrů, jsou chráněny hologramem. Rozměry papírku: 44x109 mm.

Rolovací cigaretové papírky OCB Rolls Premium Slim s filtry nabízí celkovou délku 4 m a akurátní šířku 44 mm. Součástí je 40 papírových perforovaných filtrů.

Box obsahuje 24 balení. Rolovací cigaretové papírky OCB Rolls Premium Slim s filtry nabízí celkovou délku 4 m a akurátní šířku 44 mm. Součástí balení je 40 papírových perforovaných filtrů.