Semena marihuany do 500 Kč

V této sekci najdete kvalitní semena marihuany do 500Kč. Pokud hledáte semena marihuany jejichž maximální cena je 500 Kč, tak jste tu správně. Níže naleznete levné semena marihuany, kterých máme v databázi 295.

✅ Cenová kategorie: Semena marihuany do 500 Kč
✅ Hlavní kategorie: Semena marihuany
✅ Další značky: Semena marihuany Super Sativa Seed Club
✅ Dostupnost: Skladem
✅ Maximální cena: 500 Kč
✅ Počet produktů: 295

Počet produktů v kategorii semena marihuany do 500 Kč: 295

Je vhodná pro všechny druhy pěstebních médií a do hydroponických systémů o větším počtu rostlin.

Léčivé účinky stejné jako originální Jack Herer. Pomáhá při depresích, úzkostech a bolestech.

Feminizovaný autoflowering Outdoor mix konopných semen od Fair Seeds. Auto Northern Light, Auto Somango a Auto Sweet Dwarf.

Indoor mix od Fair Seeds je balíček různých feminizovaných samonakvétacích semen.

Skunk 11 se řadí se mezi konopné legendy a jednu s nejpopulárnějších variet. Semínek této odrůdy se prodalo již více než jeden milion kusů. Jedná se o feminizovaná semena.

Blue Mystic pochází ze slunné Kalifornie a vyznačuje se nízkým vzrůstem. Jedná se o feminizovaná semena.

Critical spojuje v sobě takové prvky jako je síla, velký výnos, krátká doba kvetení.

Fruit Spirit patří mezi ty nejoblíbenější modely. Jedná se o feminizovaná semena.

Indica Crystal Extreme alias ICE, rostlina, která je plně pokryta pryskyřičnými žlázami a proto je více než vhodná na výrobu hašiše. Jedná se o feminizovaná semena.

Feminizovaná semena Northern Light od Royal Queen Seeds: Jeden z nejvyhledávanějších kmenů, který úspěšně ovlivňuje genetiku rostlin konopí.

Power Flower je pokusem o renesanci populárních vlastností jednoho z nejznámějších druhů konopí. Jedná se o feminizovaná semena.

Tato jedinečná feminizovaná semínka marihuany pochází ze Spojeného Království. Feminized odrůda Cheese zdědila část genů původního strainu Skunk#1, který byl nově objeven...

Tato jedinečná feminizovaná semínka cannabis pochází ze Spojeného Království. Feminized odrůda Cheese zdědila část genů původního strainu Skunk#1, který byl nově objeven...

Semena konopí Royal Moby v sobě skrývají rostliny které jsou velmi výkonné a to hlavně díky tomu že jde o sativu.

Feminizovaná semena marihuany od Royal Queen Seeds Special Kush jsou dominantní indika. Tato odrůda je typická svým bujným růstem.

Feminizovaná semínka marihuany od Royal Queen Seeds Special Kush jsou dominantní indika. Tato odrůda je typická svým bujným růstem.

Feminizovaná semena cannabis od Royal Queen Seeds Special Kush jsou dominantní indika. Tato odrůda je typická svým bujným růstem.

Semena marihuany od Royal Queen Seeds: Special Queen je hybrid s poměrně krátkým vegetačním obdobím postavený na genetice známého skunku.

Semena marihuany od Royal Queen Seeds: Special Queen je odrůda s poměrně krátkým vegetačním obdobím postavená na genetice známého skunku.

Semena marihuany od Royal Queen Seeds: Special Queen je hybrid s poměrně krátkým vegetačním obdobím postavený na genetice známého skunku.

Shining Silver Haze je vylepšenou verzí Super Silver Haze. Jedná se o feminizovaná semena.

Feminizovaná semena konopí White Widow od Royal Queen Seeds: Klasika z 90.let minulého století, kterou nemusíme speciálně představovat.

Model byl vyšlechtěný již v roce 1994, vylepšoval se ale až do roku 2004, kdy dostal konečnou podobu. Jedná se o feminizovaná semena.

Spoetnik n.1 je univerzální rostlinka s báječnou rezistencí vůči mnoha škůdcům a plísním.