Vyhledávali jste: Growmarket.cz


Growmarket.cz

growmarket.cz je internetový obchod, který má vé své nabídce následující produkty. Zobrazujeme Vám kompletní sortiment produktů od internetového obchodu growmarket.cz


Recenze growmarket.cz

Obchod growmarket.cz má ve své nabídce více než 5300 produktů. V sortimentu najdete spoustu mluvících a interaktivních hraček. Internetový obchod growmarket.cz nabízí i spoustu slev, dopravu zadarmo a většinu produktů mají skladem!


growmarket.cz - slevové kupóny a slevy

Obchod growmarket.cz nabízí mnoho slevových kupónů a slev. Od určité částky mají i dopravu zdarma.


Počet výsledků: 5300

AquaKing Q2007 - 3600 l/h, ponorné čerpadlo. Čerpadlo pro menší a střední systémy závlahy (jednoduchý rozvod, desítky jehel). Průtok: max. 3600 l/h. Výtlak: max. 5 m. Spotřeba: 200W

AquaKing Q2503 - 5000 l/h, ponorné čerpadlo. Ponorné tlakové čerpadlo Aquaking Q2503 je možné ponořit přímo do kapaliny a je vhodné pro použití ve středně velkých pěstebních prostorech. Čerpadlo je vyrobené z odolného a tvrzeného...

AquaKing Q4003 - 7000 l/h, ponorné čerpadlo. Čerpadlo vhodné pro použití s tlakovými ventily DCS . Vhodné pro rozvody o délce i několik desítek metrů a až několik stovek jehel. Maximální průtok: 7000 l/h. Maximální výtlak: 8 m.

AquaKing Q5503 - 11000 l/h, ponorné čerpadlo. Výkonné ponorné tlakové čerpadlo Aquaking Q5503 , je možné ponořit přímo do kapaliny a je vhodné pro použití ve středně velkých pěstebních prostorech. Čerpadlo je vyrobené z odolného...

Autopot AQUAbox Straight, jednoduchá automatická závlaha do záhonu.

Autopot AQUAbox Spyder se umisťuje přímo do zeminy, je ideální pro zalévání klasických skleníků a záhonů. Speciální kapiláry

Autopot Aquabox Spyder, náhradní kapilára 6 m x 15 mm. Náhradní kapilární rohože pro samozavlažovací systém Autopot AQUAbox Spyder. Tento produkt nabízíme v délce 6 metrů.

Autopot Aquabox Straight, náhradní kapilára 1.2 m x 45 mm

Airdome je přídavná součást závlahových systémů Autopot. Kořenová soustava potřebuje pro správný růst mj. pravidelný přísun kyslíku.

Flexibilní nádrž FlexiTank 100 l pro větší systémy Autopot.

Flexibilní nádrž FlexiTank 225 l pro malé i velké systémy Autopot.

Flexibilní nádrž FlexiTank 400 l pro střední a velké systémy Autopot.

Flexibilní nádrž FlexiTank 750 l pro velké systémy Autopot.

Hnojivo BioBizz – BioGrow Bio-Grow je základní tekuté organické růstové hnojivo, určené pro všechny typy půdy a substrátů. Podporuje rozrůstání kořenů a růst. Objem 500 ml.

Hnojivo BioBizz – BioGrow Bio-Grow je základní tekuté organické růstové hnojivo, určené pro všechny typy půdy a substrátů. Podporuje rozrůstání kořenů a růst. Objem 1 l.

Hnojivo BioBizz – BioGrow Bio-Grow je základní tekuté organické růstové hnojivo, určené pro všechny typy půdy a substrátů. Podporuje rozrůstání kořenů a růst. Objem 5 l.

Hnojivo BioBizz – BioGrow Bio-Grow je základní tekuté organické růstové hnojivo, určené pro všechny typy půdy a substrátů. Podporuje rozrůstání kořenů a růst. Objem 10 l.

Biobizz Bloom 500 ml je komplexní tekuté organické hnojivo s nízkým obsahem dusíku a dostatkem fosforu a draslíku, díky kterým Vaše rostliny bohatě pokvetou.

Biobizz Bloom 1 l je komplexní tekuté organické hnojivo s nízkým obsahem dusíku a dostatkem fosforu a draslíku, díky kterým Vaše rostliny bohatě pokvetou.

Biobizz Bloom 5 l je komplexní tekuté organické hnojivo s nízkým obsahem dusíku a dostatkem fosforu a draslíku, díky kterým Vaše rostliny bohatě pokvetou.

Biobizz Bloom 10 l je komplexní tekuté organické hnojivo s nízkým obsahem dusíku a dostatkem fosforu a draslíku, díky kterým Vaše rostliny bohatě pokvetou.

BioBizz Starters Pack 3 l, sada hnojiv pro organické pěstování bylinek. Startovací set hnojiv a doplňků je vhodný především pro začínající pěstitele. BioBizz Starters Pack obsahuje základní výživu BioBizz Bio Grow a Bloom. K tomu kořenový...

BioBizz Try Pack Indoor 750 ml, sada hnojiv na organické pěstování bylinek doma. Biobizz Bio Grow, Bio Bloom, Top Max po 250 ml.

BioBizz Try Pack Outdoor 750 ml, sada hnojiv na pěstování bylinek venku


Často kladené otázky

1️⃣ Co prodáva e-shop growmarket.cz?

Na našem webu nejlepsicbd.cz naleznete kompletní sortiment, který naleznete na growmarket.cz. Tyto produkty aktualizujeme několikrát denně, abychom vám uměli doporučit, kde umíte dané zboží zakoupit za co nejlepší cenu.


2️⃣ Má growmarket.cz slevy a slevové kupóny?

Ano, e-shop growmarket.cz nabízí řadu slev a akcií. U nás naleznete všechny dostupné slevy a slevové kupóny které denně aktualizujeme.


3️⃣ Jaké má growmarket.cz recenze a hodnocení?

Podívejte se na náš web nejlepsicbd.cz a uvidíte recenze a hodnocení eshopu growmarket.cz.