Purple 1- feminizovaná semínka 3 ks Dutch Passion
| Dostupnost | Skladem ✅ |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | Semena |
| Výrobce | Dutch Passion |
| Prodává | Semena marihuany |
| EAN | |
| Doporučujeme | Semena Dutch Passion |
| Celý popis produktu | Celý popis produktu |
Cenová kategorie:
Informace o produktu Purple 1- feminizovaná semínka 3 ks Dutch Passion
Následující e-shopy prodávají Purple 1- feminizovaná semínka 3 ks Dutch Passion a díky našemu webu můžete zjistit kde můžete tento produkt koupit nejlevněji.
Purple 1- feminizovaná semínka 3 ks Dutch Passion můžete zakoupit v následujících ověřených obchodech:
|
|
Semena
Purple 1- feminizovaná semínka 3 ks Dutch Passion |
632 Kč |
|
|
|
Semena
Purple 1- feminizovaná semínka 3 ks Dutch Passion |
632 Kč |
|
|
Popis produktu
Feminizovaná semínka pro zajištění 100% ženských rostlin Rychlé kvetení – sklizeň do 8 týdnů Vhodné pro pěstování ve skleníku nebo venku Genotyp 50/50 sativa a indica pro vyvážené vlastnosti Purple 1 od Dutch Passion Purple 1 je celosvětově uznávaná feminizovaná odrůda konopí, která se poprvé objevila na počátku 80. let. Tato originální varieta je mixem 50 % sativy a 50 % indicy, což z ní dělá vynikající volbu pro široké spektrum pěstitelů. Rostliny Purple 1 dosahují velikosti od 1,5 do 2,5 metru a produkují střední výnosy, obvykle okolo 250-350 g na rostlinu. Teplé barvy palic a výška rostlin zaručují, že se tato odrůda stane oblíbenou volbou pro ty, kteří hledají estetiku i kvalitu. Genetika konopných semínek Purple 1 Dutch Passion Obsah THC v Purple 1 se pohybuje v rozmezí 1-10 %, což podle současných legislativních norem ČR spadá do kategorie s nižším obsahem THC. Je však důležité zdůraznit, že pěstování semínek konopí s obsahem THC vyšším než 1 % může podléhat zákonným omezením. Vlastnosti terpenů obsažených v Purple 1 Purple 1 obsahuje několik důležitých terpenů, které přispívají k jejím unikátním vlastnostem. Patří mezi ně Pinen, Karyofylen, Myrcen, Limonen a Ocimen, které se vyznačují různými přínosy a vlastnostmi. Popis feminizovaných semínek Purple 1 je přejat od oficiálního výrobce Dutch Passion. Při současných platných zákonech v ČR má toto zboží omezené užití.
Produkt Purple 1- feminizovaná semínka 3 ks Dutch Passion z kategorie semena si můžete zakoupit v internetovém obchodě Semena marihuany za cenu 632 Kč.
Informace o Purple 1- feminizovaná semínka 3 ks Dutch Passion
| Dostupnost |
Skladem |
|---|---|
| Hodnocení |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | |
| Výrobce | |
| Obchod | |
| Cena |
632 Kč |
| EAN |
Často kladené otázky k Purple 1- feminizovaná semínka 3 ks Dutch Passion
Jaká je cena Purple 1- feminizovaná semínka 3 ks Dutch Passion?
Produkt Purple 1- feminizovaná semínka 3 ks Dutch Passion můžete koupit již od 632Kč v eshopu Semena marihuany.
Kde můžete koupit Purple 1- feminizovaná semínka 3 ks Dutch Passion?
Tento produkt Purple 1- feminizovaná semínka 3 ks Dutch Passion si můžete zakoupiť například i v Semena marihuany e-shope.
Je Purple 1- feminizovaná semínka 3 ks Dutch Passion skladem?
Ano momentálně je produkt Purple 1- feminizovaná semínka 3 ks Dutch Passion skladem. Dostupný ho má i Semena marihuany obchod.
Jaký má Purple 1- feminizovaná semínka 3 ks Dutch Passion EAN kód?
EAN kód pro Purple 1- feminizovaná semínka 3 ks Dutch Passion je: 6720
Hľadáte další výrobky od značky dutch passion?
Od značky dutch passion máme na našem webu i další produkty. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od dutch passion.
Recenze a hodnocení Purple 1- feminizovaná semínka 3 ks Dutch Passion
Průměrné hodnocení · 5.0